| radugeorge25 a întrebat:

Cat costa reumplerea unui catus la imprimanta hp photosmart C4680. cel mai bun raspuns promit funda.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mie nu mi-au mai mers reincarcate si am auzit multa lume plangandu-se de asta. Dar poate ca vei avea noroc.

| Sofffie a răspuns:

O culoare costa 20 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inte 8-10 lei. Dar cel mai bine te sfatuiesc daca merg reincarcate sa iti cumperi tu cerneala, sa rogi pe cineva sa te invete cum se incarca si sa le incarci singura deoarece nu e asa greu si vei iesi mult mai ieftin plus faptul ca tu o sa le umpli pe cand unde te duci sa ti le incarce s-ar putea sa puna doar jumatate cerneala in ele (mai ales ca stiu faptul ca odata reincarcate cartusele nu va mai arata pe PC volumul de cerneala).
(Semnat:Mos Ion Roata fara cont TPU)

| nikol03 a răspuns:

Injur de 60 lei depinde unde il incarci