| radugeorge25 a întrebat:

Ce parere aveti despre imprimanta HP Photosmart C4680? eu sunt multumita de ea, dar mai vreau pareri. dau funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E foarte buna mai ales ca e multifunctionala si viteza mare de print 23ppm color si 29ppm alb\negru e destul, Are viteza mare si rezolutie foarte buna 1200 X 2400 Dpi.Cu ea obtii fotografii la calitate de laborator şi documente clare! asta e parerea mea!

1 răspuns:
| AleQ a răspuns:

Man si eu am avut imprimata asta dar am bulito i-am rupt fara sa vreau foaia dinauntru si nu mai stiu ce kesti.
In rest imprimata merge balana!