| adreanse a întrebat:

Cat ma costa o traducere in franceza (evident la traducator sau notar) a sase pagini. si unde gasesc mai ieftin.

4 răspunsuri:
| laura_7620 a răspuns:

Dar e greu ce vrei sa traduci? De ce nivel e? Astept raspunsul tau!

| laura_7620 a răspuns:

Te-as putea ajuta eu putin daca nu e asa greu.

| laura_7620 a răspuns:

Nu stiu cat de greu e cu actele, cred ca sunt anumiti termeni specifici...dar imi poti da unul sa vad daca as putea sa il traduc? Daca pot poti sa mi le dai pe toate.Dar e urgent?

| adreanse explică:

Sunt niste acte de transfer si trebuiesc traduse oficial. nu sunt greu de tradus. te pricepi la francea asa bine. mersi oricum pentru raspuns