| antoniamorar a întrebat:

Cat ma costa sa trimit o carte prin posta romana in alta localitate din tara? dau fundiita

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul este in functie de greutatea coletului(carte+ambalaj) si celelalte elemente. Il poti calcula singur aici: http://www.posta-romana.ro/services/tarrif/colete-postale-interne_9 in functie de datele concrete. Numai bine!

| buybooks a răspuns:

Daca scrii la continut "Imprimate", o sa te coste cam 3-4 lei. Asta daca e fara ramburs. Cu ramburs o sa te coste cam 7 lei.