| AllanClare a întrebat:

Cat ulei incape in recipientul motorului? Nu ma intereseaza cantitatea recomandata, ci cat poate intra in acel rezervor.

9 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Incape pana da afara.

| AllanClare explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cati litri?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AllanClare):

Depinde de temperatura uleiului.

| AllanClare explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Trebuie sa fii retardat sa ai asemenea raspunsuri. Generatia Bendeac, fara viitor.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AllanClare):

Eu am inceput?

| AllanClare explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nici macar atat.Esti complet deraiat de la subiect. Datorita utilizatorilor de acest tip TPU a devenit o porcarie.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru AllanClare):

Daca nu reusesti sa formulezi o intrebare coerenta ai dreptul sa ceri ajutorul unui prieten de 12 ani care iti va explica - Motoarele sunt de mai multe feluri, tipuri, dimensiuni, etc. Cel mai des folosite sunt cele electrice si cele termice. Exista motoare de frigider, tractor, bicicleta, avion, tren, si altele.Ai creierul jumate plin cu apa.

| AllanClare explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Aici ai dreptate. Nu am specificat ce tip de motor, dar e la mintea cocosului.

| AllanClare explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Scuze. Am sa corectez.