| iulli21 a întrebat:

Cati ani credeti ca va mai dura TPU? Credeti ca va aparea un site mai bun?

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Nu cred ca va mai dura ani multi.Si poate va mai aparea un site mai bun,dar ei nu-si dau seama ca nu site-ul trebuie schimbat,ci oamenii care pun intrebari aiurea,perverse,ridicole, cu ajutorul temelor, nenumeratele intrebari despre o anumita vedete sau cantec etc.Adica sa accepte probleme reale.
Bye!

3 răspunsuri:
| terts a răspuns:

Sa speram ca va dura multi ani, doar pentru ca e perfect happy

| VadTot a răspuns:

As fii vrut sa te intreb ceva dar parca ma tem...dar poate iti poti imagina ceea ce vreau sa ti spun.asa ca nu inteelg intrebarea ta intelgi ce vreau sa ti spun/? hai sa ti zic altfel.atita timp cat acest site va avea.o cota buna de utilizatori si viata site ului va fi una foarte lunga.de exemplu ai observat cite reclame are acest site? pentru tine ce inaeamna acest lucru? ok? este ca in televiziune cu cit gura casca sunt mai multi si se uita la un post tv cu atita reclamele se inmultesc.si totul este bine un bun exemplu cu toate ca nu i un post foarte iubit de unii are o cota de audienta foarte mare.si dintr o garsoniera de unde emitea acum are cele mai mari ca imi scapa acum na".o zi buna si stai linistita ca va mai dura ceva vreme cum spui tu...cu TPU.laughing)

| Manuela15 a răspuns:

Cred ca nu o sa termine deoarece asa ne putem ajuta daca nu stim ceva sau cautam ceva cred ca va dura ...La multi ani TPUhappy