| anonim_4396 a întrebat:

Cati MB trafic de date se consuma daca stau pe Twitter de pe mobil?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă stai non stop pe facebook, twitter, yahoo și ce mai vrei tu, în afară de youtube și fără să descarci muzică sau jocuri, nu ai de ce să-ți faci griji, că nu consumi mare lucru. Eu nu am reușit niciodată să depășesc 50 de Mb.

| alecx4music a răspuns:

Pai nimeni nu poate sa iti spuna asta. Depinde cat stai, cat scrii pe twitter si multe alte chestii. Poti sa iti descarci o aplicatie (banuiesc ca ai android) care contorizeaza traficul de date si afli cat consumi pe o anumita perioada de timp.