| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna 50 MB trafic de date pe mobil?

7 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Acest 50MB ii poti folosi pentru a intra pe internet.
50MB ar trebui sa-ti ajunga cam 2/3 saptamani, dar acum depinde si pe ce intri. Daca stai doar pe Y! M, Facebook, iti tine o gramada de timp. (o luna+)

| iRobby a răspuns (pentru Andr3yCzz):

Daca sta numai pe Yahoo si Facebook nu o tine mai mult de 1 saptamana jumatehee hee

| anonim_4396 explică (pentru Andr3yCzz):

Da dar problema este ca nu pot sa intru pe internet, de ce?

| anonim_4396 explică (pentru iRobby):

De ce nu pot sa intru pe internet totusi? Am si o aplicatie petru twitter si facebook deja instalata in telefon si nu merge sa intru

| iRobby a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu am. Du-te la cel mai apropiat magazin de telefoane si intreaba

| catalin29 a răspuns:

Inseamna ca ai internet doar in limita celor 50 de mb, adica daca descarci o melodie de pe internet pe mobil ai consumat aproximativ 4-5 MB din cei 50 MB de exmplu.In momentul in care nu descarci nimic ci doar navighezi pe internet ai un trafic relativ mic....adica sa zicem stai pe internet vreo 20 de minute o sa consumi doar vreo 200 KB din cei aprox. 50 000. kb.(50MB)

| Eugen_Badea_1987 a răspuns:

Adica ai 50 mb de net