| Liviu_8392 a întrebat:

Caut cu disperare de 1 luna o garsoniera cu chirie in Bucuresti pana-n 150 e/luna, intr-o zona relativ linistita. Va rog am nevoie de ajutor nu pot sa ma mut oriunde si saptamana asta proprietarul de unde stau ma da afara pentru ca nu-mi suporta pisica. Heeeelp

2 răspunsuri:
| zBogDDy a răspuns:

Arunca pisica dao'n mamasa, daca iti place unde stai ramai acolo si da pisica sau tine'o pe ascuns.

| deutza410 a răspuns:

Ai gasit chirie? daca nu contacteaza-ma la adresa andreea.niculae410@yahoo.com