| Mp28evil28 a întrebat:

Caut sa-mi cumpar un apartament cu 2 camere in Iasi sau 1 camera! am cautat peste tot pe internet si am gasit cateva dar sunt pus pe asteptare zile pana imi raspunde agentu. etc
Intrebarea mea este cum as putea sa gasesc oameni care isi vand locuita?(exceptand ziarul) in Iasi.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Cauta pe olx sau tocmai. Vezi ca undeva e o optiune unde poti selecta sa iti afiseze ofertele direct de la proprietari, nu prin agentie. Ceea ce te si sfatuiesc, sa iei legatura direct cu proprietarul. Agentiile percep niste comisioane exorbitante (pana la 5% din pretul vanzarii)