| alina_7437 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi creasca parul mai repede daca poate sa ma ajute cineva ce solutii sau tratament

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Incearca tratamentul cu capsule Revalid, se iau 3/zi timp de 2-3 luni. Abia dupa o luna se observa imbunatatiri si parul incepe sa creaca rapid!

9 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearcasa tai un pic din varfuri si spalal de doua ori pe saptamana, foloseste si o masca regeneranta, vei vedea ca iti va creste foarte repede.Bafta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Frictioneaza pielea capului cu ulei de ricin seara, te legi cu un batic inainte de culcare, dimineata te speli bine.Trebuie repetat tratamentul de mai multe ori, rezultatul e sigur creste mai repede si mai des.La mine asa a fost.

| kh1ss a răspuns:

Sa iti tii parul prins, ulei de ricin si revalid

| mioara a răspuns:

cu revalid/dar dureaza ceva timp

| Diva a răspuns:

Incearca solutia pe baza de petrol pentru regenerarea parului de la Farmec e super buna si are un pret pentru orice buzunar

| irynna a răspuns:

Revalid, 3/zi, inainte de fiecare masa timp de trei luni, vei observa insa imbunatatiri mult mai devreme, insa va trebui sa elimini stresul, alimentatia sa fie echilibrata, si trebuiesc luate la o ora fixa.seara poti folosi si un tratament pentru regenerare cu petroleum.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da alina eu mam spalt q sampon de urzica si mi-a crescut... da dar trebuie sa nu fie pascut daca e pascut trebuie sa mergi la un frizer sa-ti tunda sfiuchirile.

| alina_7437 explică:

DA DOAMNA MIOARA STIU CA REVALIDUL ESTE BUN DAR ACUMA EU FOLOSESC UN SAMPON CARE SE NUMESTE PETROLE HAHN AM INTELES CA SI ALA ESTE BUN PENTRU CRESTEREA VARULUI

| bogdanhandbalistul a răspuns:

Spalate cu sperma de bou si saliva de soarece si ia si revlid iti creste repede in 2 zile iti cresste 50 mm am incercat si eu rasp sigur bafta