| DyaNa1337 a întrebat:

Deci nu ma pot decide, innebunesc tongue. chiar nu stiu ce sa aleg dintre urmatoarele telefoane: Lg cookie fresh gs290, Samsung Corby, Nokia 5250, ma intereseaza sa mearga bine touchu, si sa nu fie lent. dc spun ca mi-e greu sa ma decid, pentru ca eu caut un telefon care sa aiba ecranul mare, si sa mearga bine, acum trebuie sa aleg doar din astea 3 la abonamentul pe care vreau sa-l fac, Lgul am inteles ca este lent si se strica repede (dupa un timp numai raspunde la comenzi) desi are ecranul mare, corbyul are ecranul mai mic si nu are prea multe aplicatii, e cam simplu insa merge bine touchul care este senzitiv, este usor si simpatic, iar nokia 5250, are ecranul mai mic decat lg(2.8 inch), insa sta mult mai bine la performanta, la touchscreen, fata de celelalte, dar e gros si greu sad
lgul vine cu cablu de date, fara card, corby nu vine nici cu card nici cu cablu de date, iar nokia la fel ca, corby.
va looggg mult, voi ce ati alege? big grin:*

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nokia. Nokia sunt cele mai bune. Baftă!

| dotcube a răspuns:

Nokia.

| Xname a răspuns:

Alege Nokia5250. Sau daca nu iti place ia-ti Lg. Samsungurile sunt unele dintre cele mai aiurea telefoane din lume(vb din proprie experienta)

| pisikutza a răspuns:

Lg sau Nokia dar corby nu-ti lua e varza! bafta

| Deddu a răspuns:

Hei! Desi am corby care mentionez ca merge foarte bine si nu am avut probleme cu el pana acum.iti recomand Nokia pentru ca e cea mai buna marca de telefoane (parerea mea). Bafta!happy

| Lili_4370 a răspuns:

Iphone. 3G sau 4G.

| MikySeeYou a răspuns:

Ok...cred ca LG cookie fresh ar fi cea mai buna optiune