| DyaNa1337 a întrebat:

Lg GS290(cookie fresh) sau Samsung Corby, ce ati alege si dc?
la care merge mai prost touchscreenul?

4 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

La Corby merge mai bine touchscreenul pentru ca e de tip capacitiv si are o sensibilitate la atingere mult mai mare decat cookie fresh care e rezistiv si raspunde mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby as alege.Am si eu

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai eu as alege Samsung corby pentru ca LG-urile sunt foarte proaste eu am LG kp500 cookie si dupa 2 luni i merge foarte greu touchscreenul dar la Samsung rine mai mult funda?

| Dary15 a răspuns:

Samsung Corby este mult mai bun decat LG.