| darkone14 a întrebat:

Ce ati face daca ati fi o celebritate si v-ar prinde paparazzi in flagrant, ce ati face in cateva randuri puteti explica, dau fundita?

2 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Daca as fi celebra m-as comporta normal, dar daca ma prind paparazzii tot normal si civilizat ma comport ca altfel se face si mai mult scandal daca incepi sa tipi la ei sa plece.

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Le-as arata obrazul deoarece e viata ta si nu au ei un motiv foarte intemeiat sa stie totul despre tine, plus ca e viata ta nu a lor.