| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce aveti toti cu ``Sfarsitul lumii``? De unde ati mai scos`o ca va veni ba azi, ba maine ba raspoimaine straight face?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Baremi sa mai astepte pana termin eu de downloadat filmul...
*la cum merge netu cred ca il trag intr-o saptamana...*

| ioanaioana a răspuns:

Pai totu o venit de la unu din asia de 89 ani-Boring!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îți răspund sincer...
De la TV.
>big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ei,un imbecil senil american,ce mai vrei? oricum, s-au gasit si alti imbecili sa il creada *facepalm* s-au pus si afise, wtf!

| GeorgeTiberiu a răspuns:

Sfarsitu lumii nu exista laughing doar daca vreun meteorit ne loveste fara sa stim. atunci va fi sau daca alta centrala nucleara mai puternica va exploda. pana atunci nu va exista nimic. parerea mea happy

| RRoberta a răspuns:

TV`ul e de vina