| goodofwar09 a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun pe iteme sa bat sefi mai repede?

4 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Daca vrei sa ii bati mai repede iti trebuie o otravita sau un fms, depinde de level, cu paguba buna si sa ai cat de cat atac. Cel mai repede poti bate cu un war corp sau cu un sura arme magice si neaparat sa ai un buff cu tine.
Chiar si cu acestea tot ai nevoie de bonusuri contra. De exemplu daca vrei sa bati oberork iti trebuie contra orcilor. Sper ca ai inteles.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Iti trebuie un fms dar depinde de nivel si de server

| GreenBubble a răspuns:

Depinde de server.
Oricum iti trebuie putere/dexteritate/inteligenta in functie de caracter semi-om, diavol, vampiri si sansa otraviretongue

| seby000 a răspuns:

Man depinde de ce metin ce metin este asta thinking Metin2Yoneis; Metin2Fun; Metin2Ro; Metin2Dinamik; Metin2Lunaris rolling on the floor