| Andreyyy18 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar prietenei mele? Implineste 17 ani si nu prea am idei ce sa ii fac cadou... (ideea cu parfumul nu prea merge ca este reprezentant la oriflame) Ea mi-a luat mie o bluza dar nu as incerca si eu ca nu cred ca nimeresc marimea.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Cred ca poti sa-i iei orice dar sa nu uiti florile. Se spune ca o floare aduce primavara in sufletul unei femei. Ai curaj sa-ti imaginezi ce poti face cu un buchet acum in prag de iarna? Cadou? Spune-i ca o iubesti daca asta simti. Fa-o sa simta ca o iubesti! Lucrurile materiale nu sunt pretuite decat de materialisti si daca prietena ta e materialista...nu ai nimic de pierdut daca o pierzi.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumpără un fular care se poartă acum, cu volănașe.
Pa, pa.

| GrizzlyRO a răspuns:

O bratara de argint ca vine iarna iar argintul e cel mai bun metal pentru anotimpul asta happy Poti un lantisor si niste cercei happy Sau daca are deja discuta cu o prietena de a ei si vezi ce i-ar placea happy
Bafta happy

| Mikyyela a răspuns:

Pai poti sa-i iei ceva care sa tina amintire.De exemplu am vazut cand am fost la mare niste inimioare pe care scria nume de fete si nume de baieti(depinde cum o cheama)sau poti sa o iei pur si simplu pe ea sa-si aleaga cadoul pentru ca exista posibilitatea sa nu-i placa ce-i iei tu... Funda?

| PinkLips847 a răspuns:

Ai putea face ceva personalizat cu voi doi...de ex: o rama cu o poza cu voi doi, o cana cu poza, un mousepad, perna sau diferite obiecte///poti incerca si cu bijuteri sau accesorii dar deppinde si de gusturile ei...baftakiss

| XcritiX a răspuns:

Incearca si tu cu niste bijuterii ceva un inel un lantisor dar daca nu ai bani incearca cu niste trandafiri rosii si albi