| Andreyyy18 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar prietenei mele? Implineste 17 ani si nu prea am idei ce sa ii fac cadou... (ideea cu parfumul nu prea merge ca este reprezentant la oriflame) Ea mi-a luat mie o bluza dar nu as incerca si eu ca nu cred ca nimeresc marimea.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

happy Eu zic sa ii cumperi un portofel happy

| Lavinia218 a răspuns:

O floare, o cutie cu bomboane si o bratara /inelus /cercei evident si un Te iubesc urmat de un saruthappy

Răspuns utilizator avertizat
| serbanmk a răspuns:

Incearca un lant de genul ing si iang care sa se imparta in 2 si sa tineti fiecare cate ceva. eu am de exemplu un puzzle cu o fetita suparata care il trage pe baiat de ureche si sunt doua piese de puzzle. cred ca le vei gasi daca le cauti pe google la pandantive din inox

| sweetmadalina a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumperi o bijuterie sau un lucru care i-ar placea ei foarte mult si mai ales daca ai vazut tu ca se uita la un anumit obiect, ai putea sa il cumperi:*