| Elimat a întrebat:

Ce este acest cd (sau DVD)? Pe el scrie Card Reader/Writer Windows 98 Only Vision 4.0.Este un Sistem de operare sau ce? Explicati-mi va rog! Vreau sa stiu!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt drivere pentru un cititor de carduri de pe vremea Windowsului 98 care a aparut (cum ii spune si numele) in 1998. Asa ca poti sa-l arunci daca n-ai cititorul si un computer slab (Pentium II sau III) pe care sa mearga Windows 98.

| Elimat explică (pentru Salontanul):

A,pai am un model de flamingo cu cititor de diskete si cd care are windows me, 95 si 98.deci e bine.chestia e ca am procesor amd athlon.

Bula
| Bula a răspuns:

CD-ul acela contine driverele pentru un cititor de card de memorie, folosibile doar cu Windows 98.

| lpavel a răspuns:

Eu cred ca sunt niste drivere vechi! Pai baga-l in pc si vei afla, nu se poate intampla nimic rau ca oricum te va mai intreba daca vrei sa instalezi sau ce vrei sa faci...