| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand suferiti de plictiss?

25 răspunsuri:
| William a răspuns:

Joc Forsaken World.

| Pricked a răspuns:

Ma culc.

| WR104 a răspuns:

De ce crezi ca sunt pe TPU?

| daηă a răspuns:

Mă uit la Mesaje de dincolo, sau la orice alt serial.Sau la filme.
Caut jocuri noi.Îmi plac cele cu obiecte ascunse, gen Campfire legends 1, 2, 3.
Când nu am chef de descărcat, caut jocuri online...
Dacă nu am chef de jocuri, mă uit la videoclipuri pe youtube. Încearcă tequila, friends show, doza de haș.
Uneori caut muzică nouă.
Mai stau pe facebook, twitter sau TPU.
Caut aplicații în chrome web store.
Caut imagini.
Dacă nu vreau să stau pe net, răscolesc toate sertarele, că poate găsesc lucruri noi. Uneori chiar gătesc.
Iar în cel mai rău caz îmi fac temele...
Am o tonă de teme și trebuie să găsesc voința să le fac straight face

| ema1ih a răspuns:

Sufar si mai mult de plictiss laughing, de obicei intru pe facebook sau ma uit pe youtube la vloguri...

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Esti plicty?crying

| kmarianak a răspuns:

Nu prea am astfel de momente. Dar, cand vreau sa ma relaxez, ma uit la poze, stau putintel de facebook, pun pe foaie in scris unele ganduri...

| suffarstar a răspuns:

Counter,citesc,desenez,dorm,pierd timp pe TPUhappy

| Zatharra a răspuns:

Eu nu sufăr...

| Hevnoraak a răspuns:

Mă pun pe jos, ascult muzică de pian şi ma lovesc cu capul de podea.

Răspuns utilizator avertizat
| JamilaGizeh a răspuns:

Ma dau cu capu' de tastatura

| tpuforyou a răspuns:

Vezi ca e cineva in spatele tau! _

| Juleuuss a răspuns:

Stau, și privesc desktop-ul.

| tsunami11 a răspuns:

Eu cind eu permanet ascult muzica si cind m-a plictisesc ascult muzica doar in cazul in care ma uit la un film atunci opresc muzica si cind imi fac temele tot ascult muzica nu stiu de ce dar eu simt ca fara muzica nas puea trai as fi foarte plictisit fara muzica.Asa ca gasesteti si tu ceva de genul asta ca sa omori plictiseala.Un an nou fericit. Funda?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Ascult muzica si citesc bancuri.

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Ma uit la meme pe Facebook, ies in oras, fac ceva ce nu am facut de mult timp.

| Parkmin a răspuns:

Ma uit la drame coreene, desenez, cant la pian big grin

| kinezul007 a răspuns:

O spun pe fbk laughing)

| Ezikel a răspuns:

Ascult muzica :d

| charna a răspuns:

Ma plictisesc in continuare

| Milayaa a răspuns:

Imi sun prietenii. daca nu sunt sanse sa iesim stau in casa privind un fil horror sau comedy mincind popcorn sau inghetata..ma uit la pozele mai vechi din copilarie..eu deseori ma plictisesc insa gasesc ceva de facut numaidecit. daca nu sunt nevoita sa citesc sa dorm
baftahappyhappy

| simpleMAN18 a răspuns:

Editez poze happy

| RockStar3131 a răspuns:

Uite un sfat eu nu fac asta foarte des am facut-o de 2 sau 3 ori Ce zici sa-ti faci propriul joc de masa e chiar simplu gasesti o tema te gandesti la obstacole mai adaugi cartonase etc.

dar in general daca te plictisesti du-te pe youtube asta fac eu

| Sandra_Iliescu_1990 a răspuns:

Ma joc jocuri