| iuliana21 a întrebat:

Ce faci cu punctele acumulate?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Datorita punctelor acumulate inaintezi pe pozitia din clasament.

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu faci nimic cu ele. E ca o rasplata. Oricum noi suntem aici sa ajutam nu sa primim cine stie ce.winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Le pastrezi in.....arhiva.

Janina
| Janina a răspuns:

Puncte; e reflecta activitatea ta pe TPU, sunt un fel de rasplata pentru munca ta happy

Janina
| Janina a răspuns:

Puncte;e reflecta activitatea ta pe TPU, sunt un fel de rasplata pentru munca ta happy

| dulshe a răspuns:

Pai nu faci nimic. E ca o "rasplata" pentru ajutorul acordat oamenilor de pe TPU.

| Elly4all a răspuns:

Buna.pai nu fac nimic cu ele decat poate daca ai multe sa ajungi expert TPU. punctele sunt o munca la ce faci tu in nici un caz nu castigi bani sau mai stiu eu ce decat daca participi la diferite concursuri de pe site.
ByehappyElly

| JustMeFlory a răspuns:

Faci colectielaughing...nu folosesc la nimic! Arata cat de mult ai ajutat tu pana acum.happy

| danutzzz1992 a răspuns:

Din pacate cica nu fac nimic e ca un fel de rasplata pentru cate raspunsuri ai dat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devii actionar tpu.rothinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o reteta interesanta de"Ciorba de puncte", cauta in arhiva mea. e diuretica, mai ales, acu, vara! mai ceva ca ciorba de varza.