| AlexMercer a întrebat:

Ce fel de cont trebuie sa imi fac pentru a utiliza Outlook-ul? Dati-mi si un exemplu!

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Magnific nu neaparatwinking, daca are cont pe gmail cum il ajuta link-ul tau?
pentru fiecare adresa de mail ai configuratie diferita depinde acum ce adresa de mail ai tuwinking

| Magnific a răspuns (pentru ionutz03):

Eu am pus yahoo ca se foloseste cel mai des, daca omu nu o specificat ce vrei sa fac sa ai dau configurariile de la toate?hee hee

| ionutz03 a răspuns (pentru Magnific):

Exact din acest motiv am specificat sa spuna ce adresa de mai arewinking