| ȚuȚu7373 a întrebat:

Salut TPU,

Am doua conturi de facebook, unu pe o adresa de outlook si unul pe nr. de telefon.Si am pierdut parola de la cel de pe nr. si am schimbat-o si am pierdut-o si pe cealalta si sau suprapus,adica,daca pun nr. de telefon sau outlook-ul imi intra pe acealasi cont, adica pe outlook.Ce trebuie sa fac pentru a iesii din incarcatura asta?

Răspuns Câştigător
| Petrisor_Euu_1995 a răspuns:

Intri pe site-ul oficial (www.facebook.com). Dupa fara sa bagi id-ul sau parola dai acolo pe ''Ai uitat parola?''. Dupa o sa te puna sa introduci E-mail, telefon, nume de utilizator sau nume complet. Il introduci. Dupa ce te-a depistat selectezi una din cele doua metode de mai jos prin care vrei sa-ti resetezi parola. Totul de aici in colo o sa fie foarte simplu. Daca nu te descurci da-mi add pe mess la euu_petrisor. Fundita? :D