| Mary51 a întrebat:

Ce fel de schimbări apăr după pierdere virginității la fete si cât de vizibile sunt?

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

În practică niciun semn. Singurul lucru care îl recomand e să cauți un băiat de treabă, nu orice golan, ca să te bucuri de acest moment special.

Altfel, singura schimbare e că dacă acel băiat are să facă public peste tot „succesul" lui, are să ducă de obicei la umilire fetei (ce nu cred că are nicio vină) de colegele ei.

| PsyhoChild a răspuns (pentru KhludCiprian):

Tu de unde stii daca esti baiat? Ai fost fata si ai vazut ce s-a schimbat la tine?

| KhludCiprian a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu, am avut prietenă atât virgină cât și nevirgină. Am ceva gen 35 de ani și am minim 20 de ani de experiență cu diferite persoane... Cred că am destulă experiență de viață cât să îi recomand persoanei măcar să își poarte de grijă, nu crezi?

| PsyhoChild a răspuns (pentru KhludCiprian):

Tu ca barbat nu ar trebui sa vorbesti in numele femeilor chiar daca ai avut experiente cu ele. Daca spui ca ai avut multe imi dau seama cat de mult te-ai uitat cum se schimba =]]

| KhludCiprian a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nenea calugaru', spre deosebire probabil fata de tine cred ca nu numai cam am avut experiente cu ele, dar am si discutat cu ele.

Personal cred ca virginitatea e doar un subiect al fanaticilor religiosi. Cred ca mai degraba am sa fiu socat cand fiica mea de 14 ani are sa vina beata acasa decat cand are sa isi piarda virginitatea.

Pana la urma, cred ca sfatul meu nu a fost despre o superficialitate (nu de alta, intrebarea putea sa fie: ce se intampla dupa primul sarut?) si ai fi auzit o multime de raspunsuri ca eu ca nu-s femeie nu as putea raspunde...

Apropos, tu esti femeie?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

- ruperea himenului ar putea fi unul din semnele pierderii virginitatii.
- o sarcina ar putea fi alt semn al pierderii virginitatii
- prezenta unei boli cu transmitere sexuala, ar putea fi alt semn al pierderii virginitatii

suntserios
| suntserios a răspuns:

La majoritate le apare scris pe frunte ca nu mai sunt virgine.

Daca faci sex sau ai facut asuma ti, nu mai umbla cu intrabari din astea tampite ca te miroase maica ta ca ai facut sex

| Freya1 a răspuns:

Te modifici fizic treptat ti se mai lasa si inmoaie sani si fundu poti sa faci cosuri depide de fizicul tau dar cel mai mult te modifici psihic.Vei fi mai indrazneata dezinhibata etc

| Otto19 a răspuns:

O sa iti creasca un penis, daca iti pierzi vieginitatea

| MrWZJ a răspuns:

Din cate mi-au povestit gagicile, singura problema ar fi mersul in picioare a doua zi... (depinde de baiat, ma gandesc)

__________________________________________________________________
Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA