| alexx102428 a întrebat:

Ce imi recomandati ca browser google chome sau mozilla firefox?

20 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu folosesc Firefox, si sunt foarte multumit. De cand il am nu am avut nicio problema cu el. Addons-uri are doar daca tu le instalezi fara sa stii. Dar este un browser foarte bun.

Si chrome este un browser bun, dar cateodata cand intri pe unele site-uri care contin reclame ciudate. Le instaleaza singur si o sa iti apara reclame in plus pe facebook, youtube si altele(dar nu continute de "reclame goolgle" ci de reclame spion) ceea ce nu ar trebui, in schimb Firefox are securitate interna si il bareaza! Funda!

| OnuOnulică a răspuns:

Google Chrome.

| OnuOnulică a răspuns:

Dar iti recomand si Opera big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Google Chrome pentru ca scopul si motivul principal care a dus la crearea lui Google Chrome a fost îmbunătățirea securității, vitezei de acces și stabilității comparativ cu navigatoarele web existente.E cel mai bun si nu are asa multe pubilictati inainte de orice video si fara addons.happy Plus ca securitatea e mai mare. Google Chrome își actualizează periodic bazele de protecție pentru două liste negre: una împotriva înșelătoriei si alta împotriva malware-ului, prin urmare utilizatorii sunt avertizați atunci când ei fac o încercare de a vizita un site dăunător.happy Sper ca te-am convins.

| SonicAndrei a răspuns:

Amândouă sunt foarte bune. Unii zic că Chrome e mai rapid, alții că Firefox. Eu folosesc Google Chrome, dar nici Mozila Firefox nu e mai prejos. Eu cred că Chrome e cu puțin mai rapid, dar nu are atâtea chestii ca și Mozila. De exemplu, când vizionezi un clip pe You Tube, dacă lași ecran mic, totul se va întuneca cu excepția clipului. Același lucru și la jocurile online. Acesta e doar un benificiu pe care îl are Mozila Firefox. Dacă alegi Chrome vei fi mai legat de Google, iar dacă folosești Firefox vei avea mai multe efecte vizuale.

Ambele browsere sunt rapide, tu alege-l pe care dorești.

| Gabi19971983 a răspuns:

Poate Google Chrome e ma usir de folosit dar aduna cei mai multi virusi si foarte periculosi.
Eu iti recomand Mozila Firefox.
Tu vei risca impreuna cu Google Chrome.
Funda?

| alexx102428 explică (pentru Gabi19971983):

Am antivirus

| Gabi19971983 a răspuns (pentru alexx102428):

Chiar.daca.ai.,virusii.tot.iti.intra.in.calculator.
Se.aduna.intr-un.folder.din.C.
Antivirusul.protejeaza.calculatorul.dar.nu.te.scapa.complet.de.ei.

| georgeta27 a răspuns:

Eu folosesc mozila firefox si sunt foarte multumita.

| VasiDobie a răspuns:

Google chrome e bun

| Ge0rgeL a răspuns:

Salut!
Iti recomand Google Chrome.Eu il folosesc si sunt foarte multumit de el.
Bafta!

| Ionut9696 a răspuns:

Operawinking

| Vally1999 a răspuns:

Google Chrome, este mult mai bun decat Firefox
Funda?

| kitigirls a răspuns:

Google Chrome deoarece mozila se misca mai incet.

| razvannnboy a răspuns:

Mozilla firefox

| Guvidus a răspuns:

Google Chrome...Mozilla are multe addons, care fac sa mearga mai greubig grin

| Volkazar a răspuns:

Amandoua browserele sunt bune dar mai bine folosesti Google chrome big grin

| sara18miţa a răspuns:

Google chrome se incarca mai repede si nu ai probleme cu el.

| Andreeacnt a răspuns:

Mozilla firefox! Mi se pare cel mai bun browser, cu siguranta.

| mayasha247 a răspuns:

Eu iti recomand Google Chrome, mie imi merge foarte bine