| lungu_1938 a întrebat:

Ce inseamna cand te referi ca unele tari precum spania sau germania si altele au o infrastructura si o economie mult mai dezvoltata decat cea a romaniei? Asta include si ca majoritatea populatiei din aceste tari si altele are mai multi bani decat majoritatea populatiei din romania? Va rog frumos spuneti-mi daca este asa si ce mai inseamna o economie si o infrastructura mult mai dezvoltata.

1 răspuns:
| Sm3xyKiller a răspuns:

Fiecare are opinia lui... din punctul meu de vedere economia si infrastuctura unei tari depinde foarte mult de populatie care cu cat este mai inteligenta si eficienta cu atat este si tara mai "bogata" din toate punctele de vedere... noi facem tara nu tara ne face pe noiwinking ( hai ca asta e profunda rolling on the floor )