| NimeniAltul_6081 a întrebat:

Ce laptopuri sunt mai bune Acer sau HP

Răspuns Câştigător
| SunshineLove a răspuns:

HP clar! si eu mi-am luat laptop la sfatul unui informatician care venea de obicei sa imi repare calcu. sora mea are HP, eu am Toshiba- acestea2 sunt printre cele mai bunewinking dar bine, trebuie sa te uiti sa aiba si memorie mai mare, si de preferat sa nu fie Intel celeron...cam atat happy sper ca te-am ajutatwinking

10 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

1-Hp,2- DEll, 3-Lenovo

| w1NNNd a răspuns:

Acer il recomand!

| kindness a răspuns:

Eu am Acer si e ok, ma impac cu el! HP nu stiu cum e, nu am avut pana acum, insa Acer iti pot spune e bun.

| Elsiane a răspuns:

HP este o firmă de treabă care face laptop-uri foarte bune, țin mult și bine. Se strică foarte greu. Bine doar acum doar să nu te aștepți ca să-l arunci pe geam de la etajul 9 și să nu se strice, vorbesc în general: dacă ai grijă de el nu pățește nimic. Și eu am HP acasă la mine.

| SindyR a răspuns:

HP-ul este mai bun am HP. Am avut Acer si sincer nici nu exista termen de comparatie. Iti recomand HP Pavilion G6 ieftin si bun. Bafta!

| Dariusus a răspuns (pentru SindyR):

Depinde. Raportul calitate pret este bun la amandoua dar HP zic eu este mai bine folosit pentru navigatul pe internet mess documente si altele. HP este mult mai puternic deci daca vrei programe gen Auto CAD ti-as sugera HP, HP este mai bun si pentru gaming

| Sn1p3r a răspuns:

Asus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Eu acum sunt pe HP și e genial!

| Năpârlici a răspuns:

HP il recomand din tot sufletul, am laptop de la Acer si sincer nu sunt deloc multumita de el, ce.i drept il am de vre.o 4 ani dar deja din primul an am avut probleme cu el. In schimb am de 7 ani calculator de la HP si merge si acum destul de bine. Este decizia ta ce vei alege dar HP-ul la putere! happy

| gabi1994 a răspuns:

Eu am si Acer si Hp dar mai bun e Hp. Funda?