| vistian a întrebat:

Ce liceu sa aleg din constanta cu profil de stinte sociale?(9.00)

1 răspuns:
| frumusetemika2009 a răspuns:

Eu nu stiu nu sunt in masura sa iti dau sfaturi dar iti spun mai bine dai la altceva eu am fost la stinte sociale e foarte greu mai ales ca uni dintre noi nu suportam latina dai teze la logika la engleza la romana sau istorie sau geografie daca esti in clasa a 9 iar intra 10 dai in loc de logika la pshihologie asa ca mai bine cautati alt profil chimie industriala sau industrie alimentara