| justyoung9 a întrebat:

Ce metode stiti pentru ingrosarea vocii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul se va intimpla si asta. Ai rabdare.

6 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Fumatul, dar nu cred ca merita.
nu prea ai ce sa faci, vocea se ingroasa natural o data cu inaintarea in varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul, o voce ingrosata de gat(daca faci asta se ingroasa fara a mai avea nevoie de efort), alcool, bauturi carbogazoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda si ma bucur ca nu alegi calea gresita.

| negat1ve a răspuns:

Fumatul ingroasa vocea desi nu cred ca se merita sa te apuci de fumat doar pentru ati ingrosa vocea! Vazand ca esti nascut in 95' inca mai ai de crescut pentru ca "metode" nu exista! Trebuie sa astepti pana te maturizezi, cresterea la baieti e pana la 21 ani. Oricum cu timpul o sa ti se ingroase fara sa iti dai seama, doar asteaptawinking

| viorelmmv a răspuns:

Fumatul rolling on the floor

| Anonim231512352 a răspuns:

Nu stiu cum va fi la tine dar la mine a mers. Aveam o voce Subtire...Sunt baiat 15 ani. Am inceput de la o vreme sa racesc. Sunt de la tara si daca racesc imi trece repedehappy Asa a fost de vreo 3 ori si acum am o vocie mai groasa si imi placehappy deja am 3 luni si tot asa e.Credeam ca o sa revina la loc, dar a ramas asa sunt multumithappy