| xxxname a întrebat:

Ce modalitati de contact a unei vedete din Rominia ( e-mail, skype, facebook idul, sau multe altele) spre exemplu ale lui puya?

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Din cate stiu eu fiecare vedeta are un site.Gaseste site-ul lui puya si poate vei gasi si contactul.Dar sincer, nu cred ca si-ar da o persoana cunoscuta contactul.

2 răspunsuri:
| Gonzales a răspuns:

@xXCrystyanXx: Acel contact duce doar spre staff-ul acelei vedete, de altfel in nici un caz spre vedeta propriu zisa

| Arekusu a răspuns:

Stai ca nu inteleg, unde e predicatul?