| Georgex12 a întrebat:

Ce obiecte se dau la Bacalaureat la profilul operator tehnica de calcul?

Se face chimia din clasa a 11-a la acest profil?

Puteti sa imi dati mai multe detalii privind orele, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| MishalufLv a răspuns:

Deci dai la Romana, Matematica, (Chimie, Biologie, si Fizica cred) din astea alegi, ai probe orale la romana, la engleza sau franceza,(aici depinde de tine), competente digitale (info.) si la noi se mai da un atestat la sfarsitul anului... e un proiect pe care-l prezinti, inveti mai multe la module... si da faci chimie, o singura ora pe saptamana, asa fac eu big grin

| Georgex12 explică (pentru MishalufLv):

Cate ore de mate sunt pe saptm?

mate m2 sau m1?

| MishalufLv a răspuns (pentru Georgex12):

Matematica ai 3 ore pe saptamana, faci M2, doar la mate-info se fac din ambele... parca happy

| Georgex12 explică (pentru MishalufLv):

Cate ore de fizica faci?

| MishalufLv a răspuns (pentru Georgex12):