| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Lazar? Adica profesori,colegi,cum se invata, ce profile sunt, se poarta uniforma si cam ce materii se fac la fiecare profil? La toamna acum trec a 8-a si ar trebui sa ma hotarasc la ce liceu sa ma duc.O alta problema si ultima e ca o sa imi fie dor de unii colegi din generala...Si nu stiu cum o sa ma descurc in prima zi de liceu ca eu sunt rusinoasa, putin timida si sensibila(daca ma injura sau ma jigneste cineva imediat plang).Si nu voi cunoaste pe nimeni.

1 răspuns:
| superpissy40 a răspuns:

Problema e ca o sa imi fie dor de unii colegi din generala...Si nu stiu cum o sa ma descurc in prima zi de liceu ca eu sunt rusinoasa, putin timida si sensibila(daca ma injura sau ma jigneste cineva imediat plang).