| superpissy40 a întrebat:

Cei care ati facut liceul Lazar,ce parere aveti despre acesta? Cum sunt profesorii,colegii, cum se invata si ce profile are liceul si ce materii se fac la fiecare profil? In liceu e obligatorie uniforma? O ultima problema ar fi ca o sa imi fie dor de unii colegi din generala(am vreo 3-4 la care tin foarte mult) si ei vor la alte licee si de fiecare data cand ma gandesc la ei incep sa plang...Stiu ca pot tine legatura cu ei,dar daca ei o sa ma uite? Si in prima zi de liceu nu voi cunoaste pe nimeni si nu stiu cum ma voi descurca ca eu sunt putin timida, rusinoasa si sensibila(daca ma jigneste cineva imediat plang).Va rog sa imi raspundeti.Dau funda si vot:*

2 răspunsuri:
| cooldreams a răspuns:

Care Lazar? Din ce oras? Stiu de trei licee cu numele asta in tara, dar or fi mai multe!