| Th3Li0N a întrebat:

Ce parere aveti despre mousul Mouse Optic Delux DLM-375BU este mare, mic, mijlociu? Vreau sa stiu ca as dori sa fie destul de mare sa ma pot juca cu el si se potriveste adica merge perfect cu mouse pad x7 gaming? Imi trebuie pentru laptop caci maine imi soseste sau poimaine sper sa fie omu de treaba si sa nu fiu fraierit ca de pe okazii l-am cumparat.Are 98,97 calificative din 59 sper sa fie totul ok si sa fie cu mi-a promis! Am doar 100 ron din care trebuie sa imi cumpar boxe, mouse, mouse-pad l-i-am scris in ordine care imi sunt mai importante!

1 răspuns:
| Fcog_Nyku_1989 a răspuns:

Mouse-ul Delux DLM-375BU este foarte bun, merge foarte repede, marimea este mijlocie. nici prea mare nici prea mica, este foarte usor, merge perfect. eu am avut la laptop si ti l-as recomanda happy Funda?