| Th3Li0N a întrebat:

Ce parere aveti despre mousul Mouse Optic Delux DLM-375BU este mare, mic, mijlociu? Vreau sa stiu ca as dori sa fie destul de mare sa ma pot juca cu el si se potriveste adica merge perfect cu mouse pad x7 gaming? Imi trebuie pentru laptop caci maine imi soseste sau poimaine sper sa fie omu de treaba si sa nu fiu fraierit ca de pe okazii l-am cumparat.Are 98,97 calificative din 59 sper sa fie totul ok si sa fie cu mi-a promis! Sau daca nu dati-mi exemple de mousuri de pe e-mag cu pretul minim 25 lei si maxim 30 de lei sa fie mare sa fie cat de cat pentru jocuri!

5 răspunsuri:
| Dainel a răspuns:

Ma mie mi se par cele mai bune si cele mai rezistente(majoritatea) mausurile hama eu am de ala si cite lovituri, izbituri o primit saracu...in plus nu are un stil foarte impresionant

| Th3Li0N explică (pentru Dainel):

Eu am intrebat de mousull ala nu de la hama!

| FlorinFindus a răspuns:

Eu am un dexler il am vreo 3 ani si a mers foarte bine pana acum

| Th3Li0N explică:

Scuzati pretul maxim 30 de lei in rest nu conteaza sa fie bun de jocuri si sa fie mare adica nu pitic pentru laptop sa fie asa pe toata palma si comod

| Dainel a răspuns (pentru Th3Li0N):

Cel mai bun (care il are soramea (din punctul meu de vedere)) e Hama uRage Reaper 3090 mie nu mi se pare scump deloc...un chilipir