| Pisik a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG GT505?
Isi merita banii? Cine il are. este multumit de el?
Imi place tare mult aspectul lui dar nu stiu cat este de bun, de rezistent happy

Precizez ca nu am nevoie de telefoane "gingase" ca am 3 la activ putin distruse laughing [scapatul pe gresie e cea mai frecventa cauza] >:"

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

O parere buna. Il am. Mi-a cazut si pe zapada si pe ciment si n-a patit nimic laughing
Ai semnal bun, netul merge bine, GPS-ul la fel... ti-l recomand.
Bine, ca l-am virusat eu, asta-i alta poveste laughing

| bnj a răspuns:

Telefonul este ok, dar daca te intereseaza sa fie rezistent, nu ti-l lua!

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

In mare e un telefon bun, depinde pentru. ce vrei sa-l achizitionezi.
La urma urmei este un telefon LG, dupa cum spunea cineva "Firma producatoare de masini de spalat."
Dupa cum ai spus si tu, are un aspect placut. O camera de 5 megapixeli(treaba cu megapixelii reprez. ceva comercial), care poate fi comparata cu una de 3 megapixeli.Pe timpul noptii nu te astepta la poze extraordinare.Player-ul muzical mie mi se pare varza, la fel si castile(nu au iesire jack). Sistemul de operare al telefonului este unul propriu, deci nu poti pune decat aplicatii JAVA. Un alt dezavantaj l-ar reprezenta faptul ca toate fisierele pe telefon sunt la "gramada", daca ai sa-ti cumperi telefonul ai sa vezi la ce m-am referit.
Treaba cu GPS-ul.Toata lumea spune ca este extraordinar. Ce este asa extraordinar Google Maps-ul?straight face Sau va referiti la WisePilot care nici macar nu are harti complete pentru.Romania? Si inca ceva, la WisePilot ai o luna gratuit, dupa aceasta pentru folosirea aplicatiei trebuie platit in jur de 80 euro pe an. Aveti dreptate, este extraordinar GPS-ul.Inseamna ca nu ati folosit Garmin sau IGO.

| Emanuel_1209 a răspuns:

Il am e super daca til ei poti sal dai de pamant cat vrei ca nu se strica.Are Wifi adica te poti conecta la internet gratuit, adica sa tragi internetul de la calculator sau de la alt telefon cu internet.Sunt foarte multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun, imi place, dar totusi e untel. cu toch screen este mai sensibil, trebuie sa ai mai mare grija cu el, ca doar nu e tel. deala vechi caramida ca sa-l arunci de pe geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XXx tu zici ca e slab tel. dar e foarte bun, touch e bun reactioneaza bine la aingere, sa stii ca ai si un stylus, gps-ul nu e rau, si daca tu crezi ca o camera de 5 mpx se poate compara cu una de 3 mpx, nu te supara dar e o Mare diferenta, si cum pozele pe timp de noapte ai blitz, si sa stii ca ies super pozele, si mie nu mi se pare ca ca fisierele sunt,, gramada,, mi se pare ca chiar sunt aranjate bine, am vazut alte telefoane cu fisierele cum spui tu,, gramada,,. Deci eu til recomand, datele tehnice sunt diverse si bune, si nu este un tel asa de scump. Daca vrei unul scump iti recomand Nokia x5, iPhone 4... etc telefoane scumpe sunt cat ii lumea dar bani nu prea.