| maria91r a întrebat:

BUNAA! tocmai mi s-a stricat telefonul si am vrea sa-mi iau unul nou,,, ce parere aveti de LG GT505? am vazut oferta cu 69 de euro pe 2 ani si 79 pe un an... m-ar interesa sa stiu cat este la liber,, va rog am nevoie urgent! multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Foarte tare, eu ma dau cu [,] capu' de toti peretii daca-mi stric/pierd telefonul, trebuie sa muncesc vreo 2 luni ca sa-mi iau unul nou, iar tu probabil te folosesti de banii parintilor si n-ai nicio grija... foarte tare, ce sa zic? As vrea si eu sa le mai pot cere bani cu nemiluita alor mei...Pretuieste mai mult ceea ce-ti ofera ai taiwinking.

| cocolina a răspuns:

Hello, la liber il gasesti la preturi cuprinse intre :
798 RON - 809 RON...:d sper ca ti-am fost de ajutor, baftahappy tu hotarasti daca oferta te avantajeaza sau nu:d

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Eu am LG KP 500 la liber am dat 550 big grin nu cred ca este mare diferenta intre elethinking