| Diana_7451 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul nokia n97? Eu as vrea foarte mult unul. Dar as vrea sa stiu daca merita pretul ridicat. Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| Anonim_4683 a răspuns:

Arata bine si tine bateria, pozele reusite si sa stii ca sunt mai ieftine la germanos. dk nu ai banii suficienti poti sa il iei in rate... iesi mai ieftin, adica ma refer la faptul ca e mai convenabil sa platesti in fiecare luna o suma mik decat sa platesti o data un mare | dar dk il iei in rate platesti pretul lui si ink un pic... asa`s ratele. Dar merita are multe "mistere". Sau il poti lua la abonament.

funda?

3 răspunsuri:
| asdD a răspuns:

Stop sa nu faci vreo prostieeee
nu-i bunn#
am avut un samsung c3050 si am fost mai multumita de el decat de asra

@mesu:dupa tine doar ce arata fain face tot si rezistent:)):)):)):))scapal odata din mana sa vezi ce rezistent ii
@roxa:are de 3 ani :)):)):)):))tine bateria ii aedevarat dar mie trebuie so bag din doua in doua zile ca incearca sa stai cu muzica si numa pe net
appp:ii slab softu nu prea mere netu

de bani aia mai bine i-as un iphone http://www.apple.com/ro/iphone/

nu-i mai fain
saa fim serios

| AnaisC a răspuns:

Mdeea...cred ca merita banii ca de aratat bine arata, si am o prietena care are si il are de vreo 3 ani si ceva si este ca nou, banii, da chiar cred ca merita, de ce nu?

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pai merita bani
ca ewste foarte frumos si rezistent