| JuStAdY a întrebat:

Ce parere aveti? Va fi iar o revolutie?
Daca da bine ca am bereta acasawinking

Răspuns Câştigător
| Soldiers a răspuns:

Deci pentru aproape toti de mai de sus care zic: da SIGUR VA FI O MERITA BASESCU CA AFACUT AIA... JOS CU EL..., nu stiti ce vorbiti, pentru ca nu va fi o revolutie cat de curand in nici un caz!
DE CE?
Uitati raspunsurile:
1.Ne trebuie cel putin 10.000-20.000 ca sa devina ceva serios si acu in weekend sunt abia 3000 dar apoi in timpu saptamanii(azi si ieri erau cele mai bune zile de revolutie credeti-ma) deci din start nu.
2.Ar trbeui sa fie echipati cu arme si toti sa fie pusi pe scandal(la noi doar vreo 100-200 maxim care sunt platiti de aversarii lu basescu sunt agresivi restul nu)!
3.TRE SA VINA ARMATA!(pai acu jandarmii se jaoca cu noi mah, ca daca erau seriosi nu vedeai nici urma de protestant)

SAU

1. Sa fim ajutati din afara sa vina nsite teroristi cevatongue!

PS: URASC OAMENII CARE VORBESC FARA SA STIE gen:da se face basescu a facut aia!
Pentur asa ceva iti trebuie nsite chestii!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu va fi pentru ca jandarmii au un salariu bun si vor face fata, daca era sa fie prost platiti atunci sigur era revolutie.

| AlexCrb a răspuns:

Nu va fi nimic. Cativa trepadusi au iesit in strada si nici eu nu stiu de ce. Nu mai crede tot ce vezi la televizor.

| AlexCrb a răspuns:

Aia abia e o revolta de proportii mici. Cand iese armata atunci poti sa zici ca e ceva serios... deci poti sa dormi linistit.

| abcde12345 a răspuns:

Parerea mea 80% revolutie

| Kitty20 a răspuns:

Pastreazati beretalaughing)) nu se stielaughing)

| just4funx a răspuns:

Eu raman cu maria si ioana acasa uitanduma la tv cum se bat aialaughing

| CatalinMihai99 a răspuns:

Cu sigurata iti spun ca va fi pentru. ca Basescu dupa ce ca era vai de mama lui, acu sa luat si Raed Arafat.Iti spun nu saca usor

| claudiu4084 a răspuns:

M-am nascut in 1997, adica dupa revolutie si chiar imi pare rau ca si generatia noastra este pe cale sa traiasca un asemenea eveniment din cauza acestor mafioti