| Lollypop a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de emotii? Mereu cand sunt ascultata la o lectie la scoala sau sunt scoasa la tabla, am emotiistraight face. Si m-am saturatstraight face. Am observat ca in ultimul timp nu am mai fost timida, pentru ca am cunoscut cateva persoane si chiar ma simteam in largul meu. Funda pentru cel mai incurajator raspunshappy

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Poi daca ai invata nu ai de ca sa iti fie frica.
trage aer in piept si gandeste-te ca vorbesti cu unul din prieteni tai de tema din care esti ascultata.
Deasemenea ar fi bine sa rogi ep cineva sa te asculte inainte ca sa stii sigur ac nu ai de ca sa iti fie frica.
succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impuneti faptul ca stii ce faci si ca nimeni nu o poate face mai bine.