| 4gotesti a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca parul mai repede?
Am citit undeva ca o buna solutie ar fi uleiul de ricin! Imi spune cineva ce fel arata aces ulei si de unde il pot cumpara? Costa scump? Cam cit coasta? daca stie cineva...
Merci!

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

La farmacie si costa cam 4 5 ron este si cu arome de banane si alte fructe este bine si pentru unghii sa creasca si sa vitaminizeaza citeste prospectu ok pa

| alex2009 a răspuns:

Ca sa-ti creasca parul mai repede trebuie sa te speli zilnic pe cap, la fel cum uzi o planta sa creasca mare...nu umbla cu tot felul de uleiuri ca o sa-ti strici radacina.asculta de mine caci sunt mama si vreau sa te invat de bine. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cumperi din farmacie si e undeva la 4lei.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin ajută la sănătatea firului de păr.
Se găsește la Plafar (centru de ceaiuri), 25 ml, 3 ron.
Ca să vezi un efect pozitiv trebuie să faci un tratament de cel puțin 2 luni de zile. 30 de picături/masaj capilar.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo nu e scump e 4 lei si ebn si pentru gene si unghii chiar si sprancene ee ff bine mie una mi-a facut bine incearcal si tu mai ales ca ee asa ieftin pup:*