| bogdytzu a întrebat:

Ce pot urma dupa ce termin un liceu tehnic pe profil tehnologic? nu are importanta profilu sau liceul... o meserie de viitor pentru care ar trebui sa ma indrept care ar fi?

1 răspuns:
| UnNumeMic a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun dar acum are importanta si profilul si specializarea. Fara ele nu prea te va putea ajuta nimeni.Dar de la liceul tenhic cu profil tehnologic pot fi multe meserii de viitor.O meserie de viitor care este acum si poarte bine platita este mecanica auto.ATENTIE! Acesta este doar uh sfat si nu trebuie s ail urmezi decat daca vei fi de acord cu el.Meseria pe care o doresti ti-o poti alege soar tu. Sper ca iti va fi de ajutor.