| kenzo a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila folosesti? Orange, Vodafone, Cosmote? Care ti se pare cea mai potrivita?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Am avut Vodafone, iar acum am Orange si dupa parerea mea e si cel mai avantajos...despre Cosmote nu pot sa zic nimic ca inca nu am avut cartela de Cosmote, are mama dar tot nu pot sa comentezbig grin
Bye:*

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange... dar numai sunt multumiti de ei... s-au nesimtit si astia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange si Vodafone- cartela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange... orasul meu e Orange...si e misto asa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone am avut mereu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange.este de best

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am iphone Vodafone e slab cosmot e slab orange e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum folosesc toate retelele, daca spun ca una este mai buna sunt sigur ca ceilanti vor spune ca ma insel.As dori totusi un raspuns sincer si nepartinic SI TOTUSI CARE E CEA MAI POTRIVITA? macar financiar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone. Am abonament Vodafone din 1997 (Connex). Ar fi bun si Cosmote, are semnal puternic, multe optiuni, tarife avantajoase, dar nu are nume. Daca va fi cumparat de T-Mobile, atunci da. Orange nu are semnal bun, nu are calitate. Vodafone este imbatabil si in roaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone si cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am abonament la Orange de cind era dialog. E f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone

| kathessa a răspuns:

Vodafone sint lideri de piata. Am avut si Orange si nu am fost multumita. Acum si Digimobil (rds) sint buni si au oferte cu mii de minute incluse.

| rebeca a răspuns:

Orange...sunt multumita (reteaua in unele zone lasa de dorit insa e ok). Toti prietenii sunt pe orange si e cel mai avantajos pentru mine

| eko a răspuns:

Tatal meu este pe vodafone cam de cand sau deschis si plateste la abonament 1 mil dar au aparut cei de la Cosmote cu oferte si ne-am bagat pe ala si la ei platim la 2 telefoane 1 mil full option 130 3000 de min si 3000 sms-uri 160 int. Mi se pare mai convenabil.

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Pai eu folosesc orange da dupamn vodafone e mai bun

| Bella_8285 a răspuns:

Buna kenzo!

Eu folosesc Cosmote dintotdeauna si sunt multumita.

| PaRaZiTu a răspuns:

Vodafone am de 11 ani "connex" adica vodafone si nu am sa renunt la ei sunt cei mai buni in materei de telefonie mobila.

| ufy a răspuns:

Vodafone...neah... prefer orange si cosmote.cu toate ca toti iti trimit facturi "tunate"