| Num3Ascuns a întrebat:

Ce sa fac in situatia asta:E o fata care s-a suparat pe mine dar nu stiu de ce? Am intrebato de ce dar nu vrea sa vorbeasca cu mine, imi inchide mereu telefonul ba mi-a dat si ignor pe mess.Am incercat sa ma inpac cu ea "apeland" la prieteni si prietene dar nimic. Ce sa fac, cum sa ma inpac cu ea?

8 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Naspa situatie.
mai incearca. poate intr-un sfarsit o sa vrea sa vorbeasca cu tine. daca nu.las-o balta nu ai ce face.thinking

Chiar nu stiu alt sfat ce as putea sa iti dau.
Succes cu prietena

Si poate a avut un motiv intemeiat sa se supere asa de tare.ori.are ceva la cap nu stiu.:-d

| Anto97 a răspuns:

Nu te mai tine "catelus" dupa ea pentru ca asta o satisface(cred). nu o mai baga nici tu in seama. dupa ea va veni dupa tine si nici atunci sa nu o bagi in seama putin. apoi ea va tot incerca sa te faca sa vorbesti cu ea si intr-un final o sa ii raspunzi.asa mi s-a intamplat si mie si a mers "metoda" asta. a venit la mine in genunchi sa isi ceara scuzewinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu te da batut si incearca sa vezi care este problema, dar daca stii ca nu ai facut nimic nu te agita prea tare prea ca tot tu vei suferii.

| yoyodedeea a răspuns:

Daca te ti dupa ea si nu "reactioneaza" fi si u indiferent macar o perioada...asa poate da semne
daca nici asa nu da semne mai incerci dupa...ca intre timp poate se "calmeaza"
mintea femeii e un adevarat "neinteles"laughing

| yoyodedeea a răspuns:

"femei, femei, e plina lumea de nebune" :X:X

si in cazu in care nu ai facut nimic...adica.estisigur ca n-ai facut...nu cred ca ai motive sa-ti faci griji. o sa-i treaca eihappy
ai facut ceva si o fi geloasa? mi-a venit acum in mintethinking

| Num3Ascuns explică:

Stati putin am uitat sa specific ca nu e iubita mea doar o buna prietena, deci nu o sa vina in genunghi ea la mine. Dar cum o pot convinge prin cuvinte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-ti cu grija prietenii! Sigur acea fata "tea" tradat. Vroia ceva de la tine sau pur si simplu "tea" folosit. Ori are un motiv sigurwinking Poate "iai" gresit cu ceva anume.Incearca sa afli si..."succes"winking PS: invata sa scrii corect dom'lee!

| alex21_2143 a răspuns:

Nu stiu daca e raspunsul pe care il asteptai, ii poti face un cadou scump, sigur o sa vorbeasca cu tine daca isi da seama de valoarea cadoului.