| Oliwer123 a întrebat:

Ce sa imi iau Iphone 7 plus sau S8?

Ma bate gandul si la 7 plus deoarece nu am avut niciodata iphone si ios, mai ma bate gandul la stilul acela Portret pe care il are, iar la s8 ma bate gandul la specificatii, infatisare si senzorii de iris etc. Voi sa imi dai idei si pareri va rog happy

8 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Un S8, este cu mult mai performant decăt iphon 7

| heddy10 a răspuns:

S8. Iphone e un gunoi supraestimat. Mare bataie de joc.

| umbra09 a răspuns:

S8

| D3I3 a răspuns:

Oricum în curând apare s9 (cică).
Depinde ce înseamnă noțiunea de "telefon" pentru tine. Dacă înseamnă jocuri, Youtube, filme atunci clar s8.
Dacă te interesează un telefon doar pentru Youtube, 1-2 jocuri și pentru apeluri poate și iphone.
Măcar vei fi cel mai mișto cu iPhone.
Chiar tu ai enumerat mai multe calități bune la s8, decât la 7 plus.
Văd și eu că iPhone are un design genial portret, oricum s8 îl bate la specificații. Cui i-ar trebui edit live în loc de o cameră mai genială. oricum poți edita cu aplicații de editat.
Alta e chestia nasoală la Samsung. Sunt mult mai mulți viruși.

Oricum, am făcut o ciorbă din ce-am scris acolo. Depinde pentru ce îl vrei. eu aș alege iPhone, înfățișarea aia e mult prea genială big grin Dar lipsește locul pentru căști. ='(((

| Dennisz a răspuns:

Cu siguranta te sfatuiesc sa iti iei Iphone 7 plus, este mai ieftin dar mai frumos ca design decat iphone 8, si cu mult peste S8, si Samsungul are modul selectiv la camera, dar nu este la fel de buna camera in sine fata de 7 Plus, iti zic asta din experienta. 7 Plus este mult mai bun decat S8
Long live the iOS, cheers!

| AlexandruAdy a răspuns:

Hey cea mai buna alegere e S8 pentru ca e mai avansat decat iPhone si Android e mai usor de utilizat
Ios e conplicat si nu poti face asa multe fata de Android

| VlladHD a răspuns:

S8 clar. IOS-ul e doar de fiță si gandeste.te ca nu poti sa pastrezi un IPhone prea mult timp din cauza upate-lor. Adica el isi face update-uri regulat si il face sa se miste din ce in ce mai greu. Asta ca sa te oblige sa iti cumperi unul nou mai bun. Sfatul meu este sa mergi pe Samsung...este de 100 de ori mai bun si din punctul meu de vedere arata si mai bine.

| DenisssADE a răspuns:

Este mult mai bun și mai rezistent iPhone 7 plus decât Samsung S8, eu te sfătuiesc să îți iei iPhone.