| FuturePlayerFootball a întrebat:

Ce salariu are un absolvent al Facultatii de Pompieri din cadrul Facultatii de Politie "Alexandru Ioan Cuza"? Vreau sa aflu ce salariu are pentru inceput si la ce salariu poate sa ajunga daca obtine toate gradele,mastere, etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza unde ai absolvit ci sa fii repartizat/angajat, pensia o ai de maxim 6000 de lei daca ai fost si sef. Nu stiu cu cat o sa incepi asta trebuie tu sa aflii, cam intre 1500 si 2000 de lei. Dar mai bine informeaza-te ca o sa aflii pensia ceea ce intereseaza pe toti in functie de ce faci big grin.