| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon recomandati pentru par gras sau uleios?

2 răspunsuri:
| IoanaKincaid a răspuns:

Prietenele mele au aceasta problema si de fiecare data incearca alte sampoane insa nici un rezultat.Motiv pentru care se spala odata la 3 zile.Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie.Si daca vrei sa ti-l mai regenerezi iti poti face o masca cu miere, lamaie si ulei de ricina.

| RyGoLeTa a răspuns:

Folosesete Head&Shoulders crede-ma il folosesc aproape de cand sunt sa fie 2 in 1 sau classic clean.Prima data sa nu te sperii ca scoate matreata, depinde ce fel de par ai, dupa un timp nu o sa mai ai matreata doar sa te speli la 2-3 zile. Sper ca te-am putut ajuta! Papa.