| Denisa_Ganea_1996 a întrebat:

Ce sanse am sa ies cu un salariu bun daca termin arhitectura?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Foarte mari! Arhitectura este un domeniu foarte greu, facultatea iti ia cel putin 6 ani din viata si daca mai vrei si master inca 2 ani, dar macar nu ii pierzi degeaba. Invata si limba engleza si du-te in strainatate, o sa ai un salar urias si acei ani pierduti la facultate o sa merite toata viata. Fundita?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti sex de promotie sau printre primii 5 ai sanse sa prinzi un job bine platit de la inceput, in rest, trebuie multa munca si sudoare, ca sa te afci cunoscut si sa ai sanse in urmatorii 10 anis a prinzi ceva bun.