| Iuliananico a întrebat:

Ce se intampla atunci cand la messenger imi zice ca trebuie sa descrac noua versiune? am descarcato. yahoo messenger 11 si problema e ca nu pot sa trimit emoticoane. adica ele apar cand le scriu cu mana mea dar nu apar in felul acesta : ) ) ci apar asa laughing dar nu se trimite ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| alexpaul1986 a răspuns:

Nici mie nu imi apar emoticoanele doar in bara,poate fi o eroare a programului cum e nou, si faza cu aparutu in timp ce scrii asta e integrata la versiunea noua, vezi siteul lor ai un filmulet cu chestiile noi la sectiunea messenger.Salut.funda

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai nu mai lua tati versiunea 11 ca inca nu este finalizata caluea te sfatuiesc eu sau faci cum crezi uite aici http://www.videotutorial.ro/? p=382

| pitbull93 a răspuns:

Probabil ai o problema de la windows, nu-s sigur, daca ai dubi nu lua in considerare raspuns meu

| reyna_7838 a răspuns:

Pfff si mie imi face la fel, pe mine nici emailurile nu ma lasa sa le citesc k da eroare. si orice al mess as da sa descarc, tot 11 mi se descarca. u ai rezolvat problema?

| SebyMada009 a răspuns:

Uite...si mie imi face la fel dar am dat din prostie asa :laughing))
si mi-a aparut laughingapoi la toate emoticoanele pe care voiam sa le dau faceam asa puneam : in fataapoi iarsigh si apoi asa-