| Mimi26567 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă am dat din greșeală raportare fără blocare la un număr de pe WhatsApp?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic.

| cfrtobias a răspuns:

Afla persoana respectiva si iti da block!

| Simpatic a răspuns (pentru cfrtobias):

Cum afla persoana raportata? raportul este ceva confidential de aici de pe TPU pana la Facebook sau orice alta platforma!

| Anonimul151 a răspuns (pentru cfrtobias):

E imposibil să afle! Nici când dai raport pe orice platformă, persoana cu contul respectiv nu va fi informata pentru că e confidențial așa cum spunea si persoana de mai jos.
Nici când dai Block la cineva platforma respectivă nu va anunța persoana respectivă.

| cfrtobias a răspuns (pentru Simpatic):

Stiu ca nu poate afla, dar poate in viitor are grija happy

| Anonimul151 a răspuns:

Nu se va întâmpla nimic. Persoana căruia i ai dat raport, nu va fi informată de către whatsapp ca tu ai făcut asta. Asta, e pur și simplu o informație confidențială pe care doar tu o vei știi. Iar persoana respectivă Nu.